İPLİK

Havlu, bornoz, çarşaflık kumaş üretimi için ihtiyaç duyduğumuz iplikleri gerek yurtdışından gerekse yerli üreticilerden tedarik etmekteyiz. Ağırlıklı olarak yerli ve %100 pamuk ipliklerden üretim yapıyoruz.

16/1 Ring, 16/1 karde, 16/1 penye, 16/1 microcotton, 16/1 pc, 20/2 ring, 20/2 open - end, 20/2 ring, 16/1 openened, 20/1 ring, 20/1 karde, 30/1 openend vb. gibi iplikleri imalatlarımızda kullanıyoruz. Yıllık iplik ihtiyacımız 650.000 kg kadardır. İmalatı yapılacak üründe; hangi gramaj ya da hangi kumaş sıklığı seçilecek ise o özelliğine göre iplik temini yapmaktayız. .

İplik
Dokuma

DOKUMA

Üretimimizde 6 adet Armürlü havlu ve 4 adet Jakarlı havlu 32 bez dokuma tezgahlarımız bulunmaktadır. Bunun yanında sipariş durumuna göre fason tezgah da çalıştırmaktayız. Aylık havlu üretiminde 44.000 kg dokuma bez üretimde 160.000 metre kumaş imalatımız yapmaktayız. .

Desen model çeşitliliğimiz müşterilerimizin taleplerine göre değişmektedir. Minimum üretim sayınız yapılabilecek minimumlara uygun olduğu sürece, istediğiniz modelde ve desende üretim dokuma yapıyoruz..

BOYA

Yapmakta olduğumuz üretimlerinin tamamını fason olarak boyatmaktayız. İstenilen tuşe, renk, hidrofilite özeliklerine göre terbiye işlemi yaptırıyoruz..

Boya
Konfeksiyon

KONFEKSIYON

Konfeksiyon işçiliğini kendi bünyemizde iki adet boy dikim 2 adet boy kesim 20 adet en dikim makinalari ile yapmaktayız..

65 kişiden fazla titiz ve tecrübeli çalışanlarımız ve hassas kalite kontrol anlayışımız ile ürünlerimizi yüklemeye hazır hale getirmekteyiz. Müşteri taleplerine göre istenilen paketleme, reklam kartonu, ara karton, etiket, kutulama yaparak kolilerle veya büyük sevk çuvalları ile sevk ediyoruz.

SEVKİYAT

Koli olarak hazırlanan ürünler müşteri taleplerine göre koli üstü etiketleri ve barkodları hazırlanarak sevk aşamasına getirilmektedir. Sevkiyat Denizli fabrika teslimi ve yurtdışı adres teslimi şeklinde yapılmaktadır. Yurtdışı adres teslimi şeklinde olan sevkiyatlar için hazırlanacak ürünün miktarına göre metre küp hesabı yapılıp, nakliye firmalarından yaklaşık nakliye tutar bilgisini sizler için alıyoruz. Sizlerin nakliye tutarı onayınızdan sonra parsiyel yada tam tır/konteyner olarak sevkiyatı gerçekleştiriyoruz.

Sevkiyat
İhracat

İhracat

Yaptığımız ürünleri %70 oranda ihraç etmekteyiz. İhracatı yaptığımız ülkeler arasında; Almanya, İngiltere, Polonya, Avusturya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Belçika, Hollanda, Macaristan, Litvanya, İsviçre, Fas, Tunus, Cezayir, Kazakistan, Suudi Arabistan, Irak, Türkmenistan, Avusturalya gibi ülkeler bulanmaktadır..

İhracatlarımızı deniz ve kara yolu ile İzmir liman İstanbul ve Mersin liman çıkışları olarak geçekleştiriyoruz..