Hakkımızda

Firmamız 2000 yılında Denizli′de kurulmuştur. 3000 M² kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren havlu, bornoz ve çeşitli kumaş üretimi ve pazarlaması alanlarında hizmet vermektedir. Ana üretim kalemlerimiz; Her türlü havlu-bornoz üretimi, Çarşaflık Kumaş üretimi, ihram kumaşı üretimi ve Pike üretimini müşteri talebine göre yapmaktır.

Üretimimiz genellikle müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleşmektedir. Müşterilerin istedikleri ebatlarda, renklerde, gramajlarda ve özelliklerde üretimler yapmaktayız.

Firmamız iplik tedariğinden başlayarak dokuma, fason boyama işlemlerini gerçekleştirdikten sonra kesim, dikim ve kolileme işlemlerini yaparak sevkiyatlarını gerçekleştirmektedir...

Misyonumuz

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Vizyonumuz

Girişimcilik ruhu ile harekete geçirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde yeni yaratıcı fikirlerin veya buluşların ekonomik alanlara uygun hale getirilip uygulanması, teknoloji ve Ar-Ge'ye yatırım yapar, ülkemizde değişimin öncüsü, ilklerin adresi olmak için çalışırız.