Toptan İhram Üreticisi

Karagöz Tekstil İhram Üreticisi | Toptan İhram İmalatı

  • İhram Takımı | İhram Seti | İhramlık Örtü |
  • 1200 gr/set'den 1700 gr/set 'e kadar üretimler
  • 16/1 hav ipliği 12/1 oe. zemin ipliği 16/1 oe. atkı ipliği
  • %100 pamuk Ring iplikten dokuma
  • Armürlü ve Jakarlı dokuma kumaş çeşidi
  • Yüksek Hidrofilite ve Yüksek Tuşe
  • Çantalı model  | Şeffaf poşetli model |
  • İstediğiniz reklem kartonlu çantalama yapmaktayız.
  • Siparişleriniz için bizlerle iletişime geçiniz.

İhram takımı ,toptan ihramlık kumaş %100 pamuk kumaştan ihram ve bunların yanında daha ekonomik olarak pamukpolyester iplikten ihram üretiyoruz.

Üretimi genelde stanadrt iplikerde yapsakta taleplerinize göre farklı farklı iplik kullanarak dokuma yapıyoruz.

İhram için en doğru adrestesiniz. Talepleriniz için bizlerle irtibat kurunuz.

İhram kumaşlarını aylık yüksek hacimde üretim yapıyoruz. İhram setlerini 110*220 ölçülerde 1300 gr/set 1400 gr/set 1600 gr/set seklinde çantalı ve çantasız olarak üretiyoruz.

İhram üretimi bizler için önemli bir kalemdir. Bu alandaki siparişlerinizi bizlerle görüşerek daha sağlıklı bilgiler alabilirisiniz.

İhram Seti Üretim Tablosu
Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram
Toptan Ihram

Toptan İhram Üreticisi

Karagöz Tekstil olarak, Müslümanlığın en önemli ibadetlerinden olan Hac ibadeti ve umre ziyaretleriniz için kaliteli dokumaya sahip ihram setleri üretmekteyiz. Özel dokuması sayesinde sıcaktan koruyan ve ideal boyutuyla ibadet esnasında rahat hareket etmenizi sağlayan ihram setleri armürlü ve jakarlı kumaş seçenekleri ile sunulmaktadır. Yüksek su emici özel yapısı sayesinde kendinizi ferah ve konforlu hissetmenizi sağlayacak ihram çeşitleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Çantalı ya da çantasız olarak hazırlanan ihram modelleri, kullanılmaya hazır olarak teslim edilmektedir. Ayrıntılarının vücudu rahatsız etmemesi için özel dokuma teknikleri uygulanmaktadır. 1200 gramdan 1700 grama kadar farklı yoğunlukta ihram üretimi yapılabilmektedir. Toptan ihram siparişi ile son derece uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. Yıllık 300.000 ihram setine ulaşan üretim hacmimizle, bu önemli ibadet yolculuğunda kullanıcılarımızın yanındayız.

%100 pamuk iplik kullanılan dikişsiz ihram havlusu çeşitlerinin yanı sıra, farklı özelliklerde havlu ve setler üretilebilmektedir. Dilerseniz daha yumuşak bir doku için %70 pamuk ve %30 polyester kullanılarak üretilen özel ihram modelleri arasından seçim yapabilir ya da optik rejenere iplikten ihram havlusu ve setlerine göz atabilirsiniz.

Çantalı İhram Set

Toptan çantalı ihram set üretimi yapan firmamız, dilerseniz reklam kartonlu dilerseniz çantalı olarak ürünleri teslim edebilmektedir. Toptan reklam kartonlu ihram set alarak, özel gruplarınıza sunabilir ya da dağıtım ve satışını gerçekleştirebilirsiniz. Tur firmaları tarafından sıklıkla tercih edilen ihram set, isteğe göre çantalı ya da çantasız olarak da hazırlanabilmektedir.

Tekstil ürünleri, üretim esnasında geçeceği bir dizi işlem neticesinde son kontrolleri yapılarak son kullanıcıya ulaştırılmak üzere toptancıya teslim edilmektedir. İhram ürününün kullanılmadan önce yıkanması tavsiye edilir. Alacağınız ihram havlusu kumaş özelliklerine bağlı olarak, tavsiye edilen yıkama talimatlarına uymanız önemlidir.

Şeffaf Poşetli İhram Set

Toptan ihram çeşitlerinde, çantalı ya da şeffaf poşetli ürün gruplarından seçim yapabilirsiniz. Çantalı ihram ürünlerinden farklı olarak, bu modellerde ürünler tek tek içeriği görünür şekilde şeffaf poşetlere konularak alıcıya teslim edilmektedir. Toptan şeffaf poşetli ihram alışverişlerinizde, adet ve özel taleplere bağlı olarak fiyatlandırma değişkenlik gösterecektir. Hem %100 pamuk ihram modellerinde hem de diğer dokuma türlerinde şeffaf poşet ya da çanta tercihi yapabilirsiniz. Çizgili, kareli ya da düz dokuma seçenekleri arasından tercih yapabilir, gramaj ve kumaş türü seçimlerinizle daha uygun fiyatlı ihram setlerine sahip olabilirsiniz.

Toptan İhram İmalatı

Karagöz Tekstil olarak satışa sunduğumuz ürünler arasında bizim için en önemli ürünlerden olan ihram imalatı için oldukça hassas davranıyoruz. Hem hac ibadedi esnasında hem de umre ziyaretlerinde kullanılan bu özel kıyafeti, en kaliteli ve konforlu olacak şekilde kullanıcılarına ulaştırmayı hedefliyoruz. Hemen her yıl artan sayıda ihram üretimi ile bu özel ibadete en konforlu şekilde katılmanızı hedefliyoruz. Hem pamuk kumaş hem de polyesterli kumaş türünde, dikişsiz ihram havluları üretiyoruz.

Toptan ihram siparişi için doğrudan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçerek aklınıza takılan tüm konularda destek isteyebilirsiniz. Özel gruplarınıza hediye etmek üzere reklam kartonlu çantalı ihram çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Daha yumuşak ve daha uygun fiyatlı ihram setleri için pamuk ve polyester karışımlı ihram setleri talep edebilirsiniz. Genel olarak üretimlerimizde %100 pamuk ipliği ile dokuma tercih etsek de talebiniz doğrultusunda farklı iplik türleri ile ihram üretimi yapabiliriz. Hac sezon başlangıcında yaşanabilecek yoğunluk nedeniyle toplu ihram siparişi için erken davranmanız ve özellikleri ve adeti belirterek sipariş oluşturmanız önemlidir.